Новини

  Акція "Каштан"

   З 1 по 25 вересня в школі тривала акція по збору каштанів, які були передані до фармацевтичних підприємств для переробки в лікарські форми.
   В акції прийняли участь учні з 1 по 11 клас, вони зібрали 1915 кг каштанів. Лідером по кількості зібраних каштанів став 1 - Г клас (348,4 кг). Виручені кошти будуть витрачені на підписку періодичних видань для шкільної бібліотеки.


День самоврядування

  4-го жовтня напередодні Дня Вчителя в нашій школі з ініціативи шкільного парламенту та за згодою адміністрації школи відбувся день самоврядування.

   У цей день хлопці та дівчата старшої школи виступили в ролі вчителів. Ми побували в багатьох класах, де провели уроки. Як приємно було побачити, що в кабінетах йшла справжня робота й не було зайвого шуму. Молодші учні із задоволенням відповідали на запитання старшокласників, які буквально вжились у роль педагогів. Для учнів старшої школи день самоврядування - непогана можливість отримати позитивні оцінки, а для вчителів - відпочити. Після дня самоврядування відбувся святковий концерт. Присутніх в актовому залі чекало багато яскравих номерів. Особливе враження викликав виступ шкільного ансамблю "Посульські барви".
   Завершенням цього чудесного дня було змагання з баскетболу між вчителями та учнями. У першому таймі перемога була на боці учнів. Вболівальники активно підтримували своїх гравців. У другому таймі фортуна перейшла на бік вчителів.  Зіграли в нічию
. Було прийнято рішення провести ще один тайм. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда вчителів. Але хлопці не засмутилися. Їм було приємно змагатися з такими сильними суперниками. Від імені всього колективу школи №1 ми хочемо сказати спасибі всім хлопцям і бажаємо їм успіхів у навчанні!
Немає коментарів:

Дописати коментар