четвер, 6 березня 2014 р.

Граємо ,навчаючись!


Cashflow Грошовий потік — гра, яка змінює життя!

        Ви до сих пір не знаєте, що таке гра Cashflow? А, може, ви чули інший варіант назви - «Грошовий потік»? Ось і у нашій школі зявилась можливість пограти в Cashflow   .Учасникам шкільного клубу польсько-українського проекту "Шкільна академія підприемництва" була вручена ця популярна у всьому світі гра. Всі, хто грав в неї, свідчать, що навіть після однієї гри щось змінюється в сприйнятті світу. Поступово людина, що практикує гру Cashflow грошовий потік, починає впевнено користуватися фінансової термінологією, розуміє закони ведення бізнесу. Дуже цікаво спостерігати за емоціями, які яскраво демонструють учасники гри.
Адже навіть в ігровій ситуації банкрутство виявляється несподіваним і неприємним.

     Починається гра Cashflow  з однакових стартових умов, всі гравці мають стабільну зарплату і роботу. Потім починається гра і все змінюється, хтось потрапляє в боргову яму, хтось досягає запаморочливих висот в побудові свого бізнесу.
Багато моментів гри дуже наближені до реальності, тут є і можливість взяти під відсотки банківський кредит, існує іпотека, є несподівані і непередбачені витрати.
    Гра Cashflow грошовий потік неймовірно популярна у всьому світі. Граючи в неї, звичайні люди вивчають правила поводження з грошима, вчаться інвестуванню та грамотному збільшенню капіталу.

В процесі гри розвивається фінансове мислення і набувається досвід реагування на критичні ситуації.

Дуже цікаво, коли після гри  ведучі -вчитель економіки  Людмила Миколаївна та психолог Олена Михайлівна роблять аналіз ігрових ситуацій і допомагають учасникам побачити себе з боку і розібратися в тому, чому сталося те, що відбувалося в грі і які ситуації були найбільш болючі.

 Одні учасники готові були ризикувати, (а в де- яких випадках ризик був абсолютно невиправданий),інші втрачали свої можливості через можливість програти.  Гра Cashflow грошовий потік - це відображення життя і зазвичай ті, хто перемагає в черговому раунді гри, в житті теж займають лідируючі фінансові позиції. Гра нам дає можливість придбати неоціненний досвід і пізнати себе!Перший тур гри продовжувався майже 5 годин!Чим краще учасники гри розуміли економічні та психологічні правила ,тим цікавіше було грати.З нетерпінням чекаємо на наступні етапи гри!

Немає коментарів:

Дописати коментар