пʼятниця, 14 лютого 2014 р.

Зробимо правильний професійний вибір!


   Для учнів 11 класів нашої школи  міський центр  зайнятості провів профорієнтаційну акцію .  Метою заходу було розширення знань учнівської молоді про різноманітний світ професій та підвищення мотивації до пошукової творчої діяльності з питань вибору професії.
   Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітніх Роменського міжрайонного центру зайнятості Подрєз Тетяна Яківна для школярів провела урок, в ході якого присутні змогли відповісти на питання профорієнтаційної анкети «Сто професій-сто доріг» , замислитися про світ професій, усвідомити необхідність самовизначення, яке дозволить їм розкрити та реалізувати свої таланти. А ще учні зрозуміли, що потрібно розібратися у своїх особистих якостях, складному лабіринті професій з їх особливими вимогами до людини, потребах ринку праці.
   Особливо зацікавили учнів основні правила вибору професії та  перелік спеціальностей, які актуальні на ринку праці. Після доступної та вичерпної  інформації, головний спеціаліст центру зайнятості підсумувала,що вибір професії-це велика відповідальність.
«Відповідальність перед батьками, перед суспільством та найголовніше — перед собою», - наголосила фахівець.
Сподіваємося, що проведена акція дозволила школярам розширити своє бачення про світ професій та допоможе в майбутньому зробити правильний вибір.

Немає коментарів:

Дописати коментар